FG vs Simpsons

      Family Guy vs The Simpsons

Family Guy je někdy odkazován jako ”Simpsonových zlé dvojče,” kvůli podobnostem mezi oběma seriály. Spisovatelé Simpsonových často vtipkují v seriále, protože cítí že Family Guy plaguje jejich vlastní seriál (například ve Speciálním čarodějnickém díle, jeden z klonů Homera je Peter Griffin). Podobnosti mezi těmito dvěma velmi populárními animovanými komediemi, si všimlo mnoho diváků. Peter Griffin je vnímán jak podobný Homerovi Simpsonovi, protože oni oba jsou obézní, neschopní, občas mají manželské problémy, a málo pomáhají v chodu domácnosti.

Složení Griffinovic rodiny je téměř totožné s Simpsonovými ( jediné rozdíly jsou: dítě Griffinových je muž zatímco dítě Simpsonových je žena, Meg je starší než Chris zatímco Bart je starší než Lisa, a Stewie a Brian mohou oba mluvit zatímco Maggie a Spasitel nemohou). Marge a Lois zase nikdo nepomáhá v domácnosti.

V Simpsonových v díle "Talián Bob" je Peter zobrazený jako uprchlík obviněný z "Plagiarismo" (italsky plagiátorství). Stan Smith od American Dad  je popsaný jako  “Plagiarismo di Plagiarismo.

Speciální čarodějnický díl - nepovedený klon Homera Simpsona,Peter Griffin

                             

 

          V díle "Talián Bob" je obviněný z"Plagiarismo" (italsky plagiátorství).

                            

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://images-cdn01.associatedcontent.com/image/A1323/132360/300_132360.jpghttps://llnw.image.cbslocal.com/2/2008/04/18/320x240/simpsons_vs_familyguy_320x240.jpg

 

 

            

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.